    Baterie Samsung NP300E5A-A06PL 9 celule
    Cod produs: B034
    Cantitate:
    Brand: Samsung
    Capacitate(mAh): 6600
    Wh: 73
    Tensiune (V): 11.1
    Detalii produs
    B034
    Fisa tehnica
    Tensiune
    11.1V
    Numar celule
    9
    Tehnologie baterie
    Li-Ion
    Culoare
    Negru
    Tip baterie
    Compatibila
    Serie model
    Samsung
    Garantie
    12 luni
    Referinte specifice
    Descriere
    Utilizati CTRL + F pentru a cauta modelul dorit in listele de mai jos.
    Acumulatorul este compatibil cu urmatoarele coduri de baterii:
    Bateria este compatibila cu urmatoarele modele de laptop :
     270E
     270E5E
     270E5V
     275E
     275E5E
     275E5V
     300E
     300E5A
     300E5C
     300E5V
     300E5Z
     300E7A
     300V
     300V5A
     305E
     305E5A
     305E7A
     305V