Display laptop 15.6 inch slim 1366x768 HD Acer R5-571 R5-571TG R5-571T N19C1 EX215-52-30GD fara prinderi 30pin
Cod produs: NT156WHM-N44
Cantitate:
Rezoluție (pixeli):  1366 x 768
Tip : Slim
Tehnologie:  LED
Diagonală :  15,6
Conector:  30pin eDP
Frecventa:  60 Hz
Dimensiuni:  350x216mm
Detalii produs
NT156WHM-N44
Fisa tehnica
Tip iluminare
LED
Stare
Nou
Garantie
12 luni
Diagonala
15.6 inch
Rezolutie display
HD 1366x768
Tip display
IPS, Slim
Dimensiuni
350x216mm
Mufa conectoare
30 pini
Referinte specifice
Nou
Comentarii (0)