Display laptop LM156LFA-L01 NanoEdge FHD 1920x1080 IPS
Cod produs: 15.6-NanoEdge
Cantitate:
Rezoluție (pixeli):  1920 x 1080
Tip : IPS, Slim
Tehnologie:  LED
Diagonală :  15,6
Conector:  30pin eDP
Frecventa:  60 Hz
Dimensiuni:  350x216mm
Detalii produs
15.6-NanoEdge
Fisa tehnica
Tip iluminare
LED
Stare
Nou
Garantie
12 luni
Diagonala
15.6 inch
Rezolutie display
FHD 1920x1080
Tip display
IPS, Slim
Dimensiuni
350x216mm