Display laptop refurbished 14.0" LED HD cod CLAA140WB01A Garantie 12 luni
Cod produs: 140SLIM40-Refurbised
Cantitate:
Rezolutie: 1366 x 768
Diagonala: 14.0 inch
Dimensiuni display:
Tip monitor: Glossy / Matt
Tip backlight: LED
Format: WXGA HD;
Mufa conector: 40 pin;
Pozitionare conector: jos dreapta.
Stare: Refurbished
Garantie 12 luni
Display Grad A, fara pixeli morti, pete, dungi sau alte probleme.
Detalii produs
140SLIM40-Refurbised
Referinte specifice
Descriere
- Garantie 12 luni  ca si la ecranele noi.
  • Rezolutie: 1366 x 768
  • Diagonala: 14.0 inch
  • Dimensiuni display:
  • Tip monitor: Glossy / Matt
  • Tip backlight: LED
  • Format: WXGA HD;
  • Mufa conector: 40 pin;
SIMPTOMELE UNUI DISPLAY DEFECT:
CODUL DE DISPLAY, INDICIUL CARE TE AJUTĂ SĂ ALEGI MODELUL POTRIVIT
Comentarii (0)