Display laptop refurbished 14.0" LED HD cod LTN140AT20-D Garantie 12 luni
Rezolutie: 1366 x 768
Diagonala: 14.0 inch
Format: WXGA HD;
Mufa conector: 40 pin;
  • Rezolutie: 1366 x 768
  • Diagonala: 14.0 inch
  • Format: WXGA HD;
  • Mufa conector: 40 pin;
Comentarii (0)