Display laptop refurbished 15.6" CCFL HD N156B3-L01 Garantie 12 luni
Cod produs: 156N-CCFL
Cantitate:
Rezolutie: 1366X768
Diagonala: 15.6 inch
Tip monitor: Glossy / Matt
Tip backlight: CCFL
Format: 16:9
Mufa conector: 30 pin;
Pozitionare conector: dreapta sus.
Stare: Refurbished
Garantie 12 luni
Display Grad A, fara pixeli morti, pete, dungi sau alte probleme.
Detalii produs
156N-CCFL
Referinte specifice
Descriere
- Garantie 12 luni  ca si la ecranele noi.
  • Rezolutie: 1366X768
  • Diagonala: 15.6 inch
  • Tip monitor: Glossy / Matt
  • Tip backlight: CCFL
  • Format: 16:9
  • Mufa conector: 30 pin;
SIMPTOMELE UNUI DISPLAY DEFECT:
CODUL DE DISPLAY, INDICIUL CARE TE AJUTĂ SĂ ALEGI MODELUL POTRIVIT
Comentarii (0)