Display laptop refurbished 15.6" CCFL HD N156B3-L04 Garantie 12 luni
Rezolutie: 1366X768
Diagonala: 15.6 inch
Format: 16:9
Mufa conector: 30 pin;
  • Rezolutie: 1366X768
  • Diagonala: 15.6 inch
  • Format: 16:9
  • Mufa conector: 30 pin;
Comentarii (0)