    Display laptop refurbished 15.6" LED HD cod LP156WH2-TLBA Garantie 12 luni
    Cod produs: 156N-Refurbised
    Cantitate:
    Rezolutie: 1366 x 768
    Diagonala: 15.6 inch
    Dimensiuni display:
    Tip monitor: Glossy / Matt
    Tip backlight: LED
    Format: WXGA HD;
    Mufa conector: 40 pin;
    Pozitionare conector: jos stanga.
    Stare: Refurbished
    Garantie 12 luni
    Display Grad A, fara pixeli morti, pete, dungi sau alte probleme.
    Detalii produs
    156N-Refurbised
    Referinte specifice
    Descriere
    - Garantie 12 luni  ca si la ecranele noi.
    • Rezolutie: 1366 x 768
    • Diagonala: 15.6 inch
    • Dimensiuni display:
    • Tip monitor: Glossy / Matt
    • Tip backlight: LED
    • Format: WXGA HD;
    • Mufa conector: 40 pin;
    SIMPTOMELE UNUI DISPLAY DEFECT:
    CODUL DE DISPLAY, INDICIUL CARE TE AJUTĂ SĂ ALEGI MODELUL POTRIVIT
    Comentarii (0)