    Incarcator Lenovo IdeaPad 330-17AST 81D7
    Cod produs: lenovo4.0x1.7
    Cantitate:
    · Putere 65W / 3.25A
    · Tensiune iesire: 20V
    · Dimensiune conector: 4.0x1.7mm
    · Garantie: 12 luni
    Detalii produs
    Lenovo
    lenovo4.0x1.7
    Fisa tehnica
    Putere
    65W
    Amperaj
    3.25A
    Tensiune intrare (input)
    100-240V
    Tensiune iesire (output)
    20V
    Dimensiune conector (mufa)
    4.0 x 1.7 mm