    Incarcator pentru laptop Lenovo ADLX65NLC2A A 20V 3.25A 65W mufa dreptunghiulara galbena
    Cod produs: lenovo65w-usb
    Cantitate:
    Incarcator pentru laptop Lenovo
    · Putere: 65W
    · Amperaj: 3.25A
    · Tensiune: 20V
    · Dimensiune conector: TIP USB
    · Garantie: 12 luni
    Detalii produs
    lenovo65w-usb
    Referinte specifice
    Descriere
    - Marca si modelul de laptop.
    - Dimensiunea mufei.
    - Voltajul (V) incarcatorului trebuie sa corespunda cu cel al incarcatorului vechi.
    - Amperajul (A) trebuie sa fie egal sau mai mare decat amperajul incarcatorului vechi.
    Va rugam sa verificati datele tehnice de pe spatele laptopului inainte de a plasa comanda!
    Comentarii (0)